-
Mini Flower Hair Clips - 36 Pack
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
Smiley Face Small Hair Claws
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD -
Mini Strawberry Hair Clips - 36 Pack
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
Mini Star Hair Clips - 36 Pack
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
Sakura Flower Small Hair Claws
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD -
Butterfly Small Hair Claws
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $10.00 USD -
Bears & Bunnies Hair Claw & Tie Set
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
Sammi Jelly Flower Hair Claw in Macaron
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per$13.00 USDSale price $6.50 USDSold out -
Mia Bow Hair Claw Clip in Sky
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $13.00 USD -
Cherries & Berries Hair Claw & Tie Set
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USDSold out -
Flowers & Stars Hair Claw & Tie Set
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price perSale price $14.00 USD -
Lemon Hair Claw Clip
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price perSale price $19.00 USD -
Sherbet Ombre Rectangle Hair Claw in Cotton Candy
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price perSale price $12.00 USD -
Berry Bubble Tea Small Hair Claws
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per$10.00 USDSale price $5.00 USDSale -
Sherbet Ombre Rectangle Hair Claw in Mango
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price perSale price $12.00 USDSold out -
Small Cherry Hair Claws
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD -
Mushroom Hair Claw Clip
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price perSale price $15.00 USD -
Fruity Pup Small Hair Claws
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per$10.00 USDSale price $5.00 USDSale -
Sold outIce Cream Cone Hair Claw Clip
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price perSale price $22.00 USDSold out


















